praca dla fotografa katowice


Zapraszam do mojego atelier fotogoraficznego. Powitam Was wesoło w mojej ładnej sali, absolutnej światła, kolorów natomiast akcesoriów, ktore rozrzewają nie jedno serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieustanny jakby dwa lata, od momentu przedsięwzięcia decyzji, że to już okres wynaleźć autorskie lokum, przez opcja doskonałego lokalu, dalej co niemiara dni przeliczania kiedy go rozplanować, które ściany zwalić a które zbudować, na krańcu najprzyjemniejsze atoli nie najprostsze - dogadzanie!

W mojej wizji pracownia fotki noworodkowej, ciążowej a także rodzinnej, musi dokonywać multum funkcji. Przede wszystkim musi istnieć bepiecznym lokalizacja, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, zjawiskowe milusińscy nie będą skrępowani natomiast wyczują celową energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. Gwoli tego podobnie stanęło bardzo jasne, przestronne miejsce, z niskim meblami, dostępnymi gwoli dzieci. Jest cokolwiek jak białe płótno, które mogę malować na bogate okazje. Wypróbowałam aktualnie sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast chwilowo podmieniam się ostrożnie w świąteczną enklawę do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, jak lecz wciąż pozwala na to pogoda, są czynione przy naturalnym świetle dziennym. Chwalę te bezbrzeżne okna i dawka światła jakie wypełnia pełne studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej poprzednio wszelkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecinna - huśtawka to zazwyczaj must have na dopasieniach. Doprowadza typowy rechot smarkaczy a to najlepszy składnik trafnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedziskiem, a na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.

Tagi dla artykułu:

psycholog dziecięcy kielce
Top